Zwroty

Masz prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w terminie 14 dni od odebrania przesyłki. Warunkiem jest dostarczenie do nas produktów w nienaruszonym stanie.

JAK ZWRÓCIĆ TOWAR?

  1. Spakuj zwracane produkty oraz dobrze zabezpiecz paczkę, tak aby nie uszkodziła się w transporcie.
  2. Jeżeli do paczki został dołączony gratis jego też spakuj.
  3. Do paczki dołącz wypełniony formularz zwrotu.
  4. Paczkę wyślij na adres:

AWiEN
Kościuszkowców 78  
04-552 Warszawa

Zwrot środków nastąpi nie później niż 14 dni od dnia otrzymania zwracanych produktów.

Reklamacja

1. USZKODZONA PACZKA

Jeśli zauważysz przy odbiorze, że paczka, jest uszkodzona, otwarta, zniszczona – spisz w obecności kuriera odpowiedni protokół reklamacyjny.
W przypadku punktów odbioru typu paczkomat: jeśli Twoja paczka budzi jakiekolwiek wątpliwości (próby otwarcia, paczka jest zniszczona, uszkodzona) – postępuj zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie paczkomatu.
Jeśli zauważysz, iż zakupione produkty zostały uszkodzone dopiero po rozpakowaniu paczki – skontaktuj się z nami mailowo kontakt@awien.eu podając numer zamówienia oraz przesyłając nam zdjęcia uszkodzonych produktów. 

2. NIEKOMPLETNA PRZESYŁKA

Wszystkie zamówienia pakowane są pod okiem kamer (monitorujemy proces pakowania). Jeśli jednak podczas rozpakowywania paczki stwierdzisz, że brakuje w niej zamawianego produktu to skontaktuj się z nami kontakt@awien.eu podając:

  • numer Twojego zamówienia,
  • zdjęcie odebranej paczki i zawartości,
  • informację czy paczka była uszkodzona bądź budziła Twój niepokój podczas odbioru

3. USZKODZONA PACZKA

Jeżeli zamawiany przez Ciebie produkt dotarł uszkodzony – poinformuj nas od tym mailowo kontakt@awien.eu dołączając zdjęcia uszkodzonych produktów, numer zamówienia oraz informację czy paczka w trakcie odbioru była uszkodzona bądź miała ślady ingerencji osób trzecich.